Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Květiny za vás dovezeme až na hrob

Květiny za vás dovezeme až na hrobDatum konání:
28.10.2020
Datum ukončení:
2.11.2020

Květiny, kytice, smuteční vazby, Květinářství Mirka TřebíčMáte problémy dostat se s dušičkovou výzdobou na hrob ? My to uděláme za vás, dovezeme na daný hrob a zapálíme svíčky. Objednejte si u nás dušičkovou vazbu a vše vám doručíme až na hrob.

V současné složité době se na nás obrátilo několik  našich zákazníků s prosbou jestli by jsme za ně nemohli květiny nebo dušičkovou vazbu dovézt na hrob. Důvody jsou různé, zdravotní stav, karanténa, strach z nákazy nebo velká vzdálenost. Proto jsme připravili tuto novou službu.

Dušičkovou výzdobu a květiny za vás dovezeme na hrob a zapálíme i svíčky

Proto jsme se v letošním roce rozhodli před Dušičkami nabídnout zákazníkům našeho květinářství tuto speciální službu:

Rozvoz květin až na hřbitov, na hrob, včetně zapálení svíček

Objednáte si u nás telefonicky na čísle +420 739 570 610, elektronicky e-mailem mirka@kvetinarstvi-mirka.cz   nebo osobně v květinářství květiny, dušičkové vazby a svíčky a my je za vás v určený den dovezeme na hřbitov za vás. Naaranžujeme je na hrob a zapálíme svíčky.

Co potřebujeme vědět k rozvozu květiny na správný hrob a hřbitov

Na to aby jsme mohli dovézt květinovou výzdobu na správný hřbitov a hrob potřebujeme mít co největší množství informací o daném hrobu jako jsou o který jde hřbitov, jestli jde o klasický nebo urnový hrob, číslo hrobu, jména na hrobu a přibližně popsat ve které části hřbitova se hrob nachází.

Nechte nás dovézt za vás květiny a dušičkovou výzdobu na hrob a zapálit svíčky. Rádi tuto službu pro vás uděláme.

Květinářství Mirka Třebíč, prodej a rozvoz květin

Smuteční vazby a kytice, Květinářství Mirka Třebíč Smuteční vazby a kytice, Květinářství Mirka Třebíč Smuteční vazby a kytice, Květinářství Mirka Třebíč
Smuteční vazby a kytice, Květinářství Mirka Třebíč Smuteční vazby a kytice, Květinářství Mirka Třebíč