Už se blíží první ze svátků v Novém roce, a to svátek všech zamilovaných „Den svatého Valentýna „ - 14. února . A znovu budeme všichni muži stát před otázkou jaký dárek dát své milované, aby to byl ten pravý dárek s velkým „D“.
A tím je samozřejmě klasika v podobě červených růží. Avšak pro někoho to mohou být i růže jiné barvy než červené nebo kytice tulipánů, královských lilií. Zde není často jednoduché se rozhodnout pro správnou květinu, aby udělala tu opravdickou a největší radost. Ti z nás, co své milované protějšky známe a víme že zbožňují rudé růže, tak můžete mít kytici rudých růží, vypichovaný flowerbox nebo vypichované srdce. Tímto rozhodně uděláte velkou radosti i v případě, že si nejste jistí pro co se rozhodnout…
Vkus vaší drahé polovičky, manželky, přítelkyně, milenky nebo tajné lásky bohužel neznáme, ale s výběrem Vám můžeme pomoci tím, že jsme pro Vás v letošním roce připravili velký, nebo spíš obrovský výběr barev a druhů řezaných květin. Každý si vyberete a třeba právě při pohledu na některé z nabízených květin si uvědomíte, že jste s nimi již jednou u své partnerky „bodovali“ a víte, že to bude opět správná volba.
Překvapit můžete na Valentýna i tím, že květiny za Vás doručíme i s Valentýnským vzkazem, případně dárkem v podobě plyšového medvídka, výborné čokolády nebo pralinek od čokoládovny Janek anebo proseccem v krásné láhvi a to buď 0,75l nebo 1,5l . Nemusíte ani k nám do květinářství a objednávku můžete udělat telefonicky na čísle +420 739 570 610, +420 603 179 038 nebo na našem e-shopu : www.kvetinarstvimirka.cz.
Rozvoz květin na adresu nevyužívají jenom Ti, kteří nemohou květiny předat osobně, ale i řada mužů jako předzvěst slavnostního večera a naladění dobré slavnostní nálady před vlastním návratem nebo příjezdem.
Většina z našich zákazníků dobře zná obě naše pobočky Květinářství Mirka v Třebíči, ale opakování je matka moudrosti a také pro ty kteří jezdí pro květiny do jedné pobočky a netuší, že může i do druhého květinářství uvádíme znovu adresy našich květinářství, včetně Valentýnské otevírací doby .
Květinářství Mirka, Zámecká ulice 808/4 - mobil: 603 179 038. Otevřeno 8.00-18.00 hodin
Květinářství Mirka v obchodním centru BILLA, ulice M.Majerové 296 - mobil: 730 898 033. Otevřeno 8.00-20.00 hodin
Těšíme se na vaši návštěvu a rádi Vám poradíme s výběrem řezaných květin na svátek všech zamilovaných, 14.2. Den svatého Valentýna