Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Smuteční kytice a vazby, věnce na pohřeb

Smuteční kytice a vazby, věnce na pohřebDatum konání:
13.1.2021

Smuteční vazby a kytice, věnce na hrob, Květinářství Mirka Třebíč   I v této nelehké době, kdy nečekaně přicházíme o své blízké, pro vás připravíme smuteční kytice, vazby i věnce na pohřeb,poslední rozloučení v obřadní síni nebo kostele včetně doručení.

V současné složité době se na nás obracejí naši zákazníci s žádostí o smuteční květinovou výzdobu na poslední rozloučení se zesnulými.

Smuteční vazby a kytice

Vážeme podle požadavků pozůstalých a přátel zesnulého smuteční vazby a kytice z řezaných   i umělých květin v kombinaci se zelení a jehličnany. Smuteční kytice pro vás vytvoříme jak na položení, tak i vypichované vazby do stojanů a držáků. Často je součástí smuteční kytice nebo vazby i stuha s nápisem. Rádi vám pomůžeme s výběrem stuhy včetně nápisu.

Věnce na pohřeb

Vytvoříme podle vašich požadavků kromě smutečních kytic a vazeb také věnce na pohřeb. S výběrem velikosti věnce, druhu zeleně a květin, popřípadě stuhy včetně nápisu  vám budeme nápomocni a rádi vám v této nelehké chvíli pomůžeme.

Smuteční vazby a kytice, věnce na hrob, Květinářství Mirka Třebíč  Objednání, doručení a rozvoz smutečních kytic, vazeb a věnců

Veškeré smuteční kytice, vazby i věnce si u nás můžete objednat buď přímo osobně v některém z našich květinářství v Třebíči nebo i telefonicky.

Díky tomu, že máme stálou službu rozvozu květin, jsme schopni vám doručit objednané smuteční kytice a věnce na adresu k vám domů, ale také v danou dobu na hřbitov nebo do obřadní síni krematoria i kostela. Běžně doručujeme květiny v Třebíči a okolí.

 

Pro bližší informace a objednávky nás kontaktujte na telefonních číslech +420 739 570 610, +420 603 179 038, +420 603 143 656, +420 730 898 033 nebo v některém z  našich květinářství osobně.

 

Pro inspiraci a představu si můžete prohlédnout fotogalerii smutečních kytic, vazeb a věnců na tomto webu.