Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Velikonoční dekorace a květiny z našeho květinářství nebo e-shopu.

Velikonoční dekorace a květiny z našeho květinářství nebo e-shopu.Jarní a velikonoční květiny a dekorace, Květinářství Mirka Třebíč Ozdobme si i v této složité době naše domy a byty velikonočními dekoracemi a jarními hrnkovými nebo řezanými květinami. Můžete si je nakoupit v našem květinovém e-shopu nebo v našich květinářstvích v Třebíči. Květiny  a dekorace i rozvážíme !!!

Blíží se velikonoční svátky a neměli bychom na ně zapomínat ani v této složité době. Právě v této době potřebujeme povzbudit a potěšit oko, srdce i duši něčím, co nás vytrhne z šedivého denního stereotypu.

Udělejte si Velikonoce krásnější než každý rok

Je neveselá doba koronaviru a právě proto je potřeba si Velikonoce užít, i když jen v kruhu rodiny. A právě proto si ozdobte letos svůj dům nebo byt mnohem víc než každý rok. Naplňte ho květinami a dekoracemi, které vám připomenou, že je tady jaro, velikonoční svátky a že bude brzo určitě mnohem lépe než nyní.

Velikonoční výzdoba, dekorace a květiny z našeho květinářství v Třebíči nebo z e-shopu

Květiny hrnkové i řezané, velikonoční dekorace a květinové vazby si můžete nově objednat i v našem květinovém e-shopu nebo nakoupit klasicky v našich květinářstvích v Třebíči. V našem květinářství v BILLE / ulice M.Majerové/  máme otevřeno denně 08.00-17.00 hodin a v květinářství na ulici Zámecká v Třebíči vás obsloužíme, pokud si zaklepete na dveře prodejny nebo zazvoníter na zvonek. Nebudete rušit, nebojte a zaklepejte ! Květinářství v Jihlavské bráně má otevřeno v pracovní dny po - pá 10.00 -16.00 hodin.

Květiny a velikonoční dekorace Vám dovezeme až domů

Pokud se bojíte vycházet mezi spoluobčany, objednejte si květiny a velikonoční dekorace i s rozvozem. Rozvoz květin, dekorací a květinových vazeb po Třebíči a okolí jsme zajišťovali již dříve, ale nyní jsme pro velký zájem tuto službu rozšířili. Rozvoz a donášku květin provádíme po Třebíči a okolí, po Vysočině.

Navštivnte náš květinový e-shop ZDE

Přejeme vám krásné a veselé prožití velikonočních svátků

Vaše Květinářství Mirka v Třebíči

jarní a velikonoční květiny a dekorace, Květinářství Mirka Třebíč  jarní a velikonoční květiny a dekorace, Květinářství Mirka Třebíč  jarní a velikonoční květiny a dekorace, Květinářství Mirka Třebíč 4.jpg