Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Naši vážení zákazníci v případě, že chcete dostávat aktuality z našeho květinářství Mirka přímo do emailu stačí se přihlásit k odběru aktualit na pravé straně nad tímto textem. Přijde vám potvrzovací email a po jeho potvrzení vám již neunikne žádná naše novinka. Odběr aktualit můžete zrušit kdykoliv v kterémkoliv emailu který od nás přijde.

Štítky:


Adventní, vánoční a novoroční květinová výzdoba a vazba

Datum konání: 17. 12. 2022

Adventní, vánoční a novoroční květinová výzdoba a vazba, Květinářství Mirka Třebíč

Aby jste si i letos mohli slavnostně vyzdobit vaše domy a byty připravili jsme pro vás velký výběr adventních, vánočních a novoročních květinových vazeb. Ve všech pobočkách našeho Květinářství Mirka v Třebíči si můžete vybrat kromě klasické vánoční hvězdy v mnoha velikostech i slavnostní vánoční květinové vazby a dekorace.

Více

Publikováno 17. 12. 2022 8:15

Do našeho květinářství na Den matek

Datum konání: 3. 5. 2022

Květiny a kytice z Květinářství Mirka v Třebíči, Den matek 2022

V neděli 8.5. oslavíme Den matek. Kytice, květiny a dárky si můžete vybrat, nakoupit nebo objednat v našem květinářství na ulici Zámecká, v Bille nebo na poliklinice Vltavínská. V neděli jen v květinářství na ulici Zámecká v době od 08.00- 15.00 hod. Celý víkend zajišťujeme rozvoz květin po Třebíči a celé Vysočině.

Více

Publikováno 3. 5. 2022 23:02

Nezapomeňte darovat květinu, kytičku k MDŽ

Datum konání: 7. 3. 2022

Květinářství Mirka Třebíč, řezané i hrnkové květiny a kytice, MDŽ 2022

Nedávno, v únoru jsme slavili svátek zamilovaných a nyní se blíží MDŽ, svátek všech babiček, maminek, manželek, přítelkyň, kamarádek a spolupracovnic. Nezapomeňte na ně s květinou a drobným dárkem, aby věděly, že na ně myslíte a že pro vás hodně znamenají.

Více

Publikováno 7. 3. 2022 7:19

Oslavte svatého Valentýna s dárky a květinami z našeho květinářství

Datum konání: 10. 2. 2022

Řezané květiny, svatý Valentýn, Květinářství Mirka z Třebíče

V pondělí 14.února oslavíme svátek svatého Valentýna, svátek všech zamilovaných. Vyberte si na tento den drobný dárek a květiny pro milovanou osobu v jednom z našich květinářství v Třebíči. V našem květinářství si vyberete nejen květiny, ale i sladké dárky

Více

Publikováno 10. 2. 2022 7:34