Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Naši vážení zákazníci v případě, že chcete dostávat aktuality z našeho květinářství Mirka přímo do emailu stačí se přihlásit k odběru aktualit na pravé straně nad tímto textem. Přijde vám potvrzovací email a po jeho potvrzení vám již neunikne žádná naše novinka. Odběr aktualit můžete zrušit kdykoliv v kterémkoliv emailu který od nás přijde.

Štítky:Rozvoz květin a dárků – úprava ceny

Datum konání: 10. 1. 2023

Rozvoz a donáška květin, Květinářství Mirka Třebíč

Již několik let rozvážíme květiny našim zákazníkům po Třebíči, ale i dalších místech Vysočiny. Díky vysokým nákladům na pohonné hmoty a další vstupy jsme od 1.1.2023 mírně upravili ceny této služby.Podívejte se v detailu aktuality na aktuální ceny rozvozu květin našim květinářstvím.

Více

Publikováno 10. 1. 2023 7:26

Ke dni matek květiny z našeho Květinářství Mirka v Třebíči

květiny ke Dni matek z Květinářství Mirka v Třebíči

Ani letos jsme nezapomněli s mimořádnou nabídkou řezaných i hrnkových květin na naše maminky. V našem Květinářství Mirka v Třebíči si vyberete drobný dárek, kvalitní čokoládu a k tomu samozřejmě hrnkové nebo řezané květiny pro Vaši manželku, maminku, babičku

Více

Publikováno 11. 5. 2023 5:32

Květiny a kytice k MDŽ

Datum konání: 6. 3. 2023

Kytice k MDŽ, Květinářství Mirka Třebíč

S 8.březnem je neodmyslitelně spojen MDŽ a s ním obdarovávání všech žen květinami, kyticemi a drobnými dárky. Přijďte si je vybrat do našich květinářství v Třebíči.

Více

Publikováno 7. 3. 2023 7:11

Na Valentýna květiny a kytice z našeho Květinářství Mirka v Třebíči

Datum konání: 6. 2. 2023

Květiny a kytice z Květinářství Mirka v Třebíči, svátek Valentýna

Den svatého Valentýna / 14.2. / patří společně s MDŽ ke dvěma největším svátkům kde si lidé vyznávají lásku a přízeň ke svým partnerům a jako důkaz toho, že na ně myslí nebo jako poděkování za jejich přízeň se vzájemně obdarovávají květinami a dárky. Nezapomeňte ani vy letos na svého partnera a věnujte mu dárek nebo květiny z našeho květinářství. Zajišťujeme i rozvoz květin a objednávky kytic v našem e-shopu.

Více

Publikováno 6. 2. 2023 9:53

Kytice pro nevěstu a svatební květinová výzdoba – radost pro každou floristku

Datum konání: 15. 1. 2023

Svatební kytice pro nevěstu, Květinářství Mirka Třebíč

I když každá práce s květinami je pro floristu příjemná a zajímavá, je jeden druh kytic a vazeb vždy slavnostnější a nechceme nic nechat náhodě a vše musí být dokonalé a perfektní. Je to vždy když vážeme svatební kytici pro nevěstu a připravujeme kompletní květinovou svatební výzdobu.

Více

Publikováno 15. 1. 2023 12:22