Drobečková navigace

Úvod > Služby > Smuteční vazby a kytice

Smuteční vazby a kytice

Smuteční vazby a kytice, věnce na hrob, Květinářství Mirka Třebíč Jsme připraveni vám podat pomocnou ruku při výběru typu smuteční květinové vazby, kytice nebo věnce. Poradíme vám i s případným výběrem stuhy včetně nápisu. Vybranou smuteční kytici, vazbu nebo věnec vám doručíme v daný čas do smuteční síně i kostela v Třebíči a blízkém okolí.

Smuteční kytice, vazby a věnce na hrob

Ve všech našich květinářstvích v Třebíči si můžete objednat smuteční květinovou vazbu, kytici nebo věnec na pohřeb nebo také na poslední rozloučení v obřadní síni krematoria.  

Vybrat si můžete z živých řezaných květin nebo i umělých květin. Z těchto materiálů vám vytvoříme smuteční vazbu podle vašich představ. Do věnců na pohřeb používáme  jehličnany a zeleň. Kytice a vazby vytvoříme klasicky na položení nebo jako vypichované vazby do stojanů a držáků.

Objednávky a rozvoz smuteční vazby,  věnců a kytic

Prohlédněte si  některé ze smutečních kytic a vazeb, věnců na pohřeb a poslední rozloučení se zesnulým, které jsme již pro naše zákazníky Smuteční vazby a kytice, věnce na hrob, Květinářství Mirka Třebíč připravili. Najdete je ve fotogalerii na tomto webu v sekci  smuteční vazby a kytice.

Zajišťujeme také dopravu a rozvoz květin v Třebíči a okolí, ale v případě požadavku i mimo ni. Dovezeme vám vámi objednanou smuteční vazbu, kytice nebo věnce v přesně uvedený den a čas na uvedenou adresu nebo přímo na hřbitov, do kostela nebo do obřadní síně vybraného krematoria.

 

Bližší informace o nabídce květin a dalších služeb našeho Květinářství Mirka v Třebíči získáte osobně v pracovní době v některém z našich květinářství v Třebíči, na našem facebooku „Květinářství Mirka Třebíč“ nebo na telefonních číslech +420 739 570 610, +420 603 179 038, +420 730 898 033 popřípadě na emailu mirka@kvetinarstvi-mirka.cz nebo na našem e-shopu www.kvetinarstvimirka.cz