Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Dárková krabice plná květin - NOVINKA z našeho květinářství

Dárková krabice plná květin - NOVINKA z našeho květinářstvíDárková květinová krabice z Květinářství Mirka v třebíči.jpgJako jediné květinářství v Třebíči jsme pro naše zákazníky připravili od srpna netradiční způsob úpravy/ vazby/ řezaných květin a to dárkové ozdobné krabice plné čerstvých květin. Krabice je možné naplnit libovolnými květinami a vytvořit bohatou „vazbu“ z jednoho nebo více druhů květin doplněné o dozdobujíci prvky. Nebo je možné květiny doplnit o sladkosti typu ručně dělaných pralinek nebo čokolád nebo krabici doplnit vedle řezaných květin o kvalitní sypané čaje a vytvořit tak nádherný kombinovaný dárek s kyticí.

Dárkové krabice plné květin jen v našem květinářství

Tyto dárkové květinové krabice si můžete vybrat a nechat objednat v kterémkoliv našem květinářství. Ve všech čtyřech našich květinářstvích vám na počkání krabice vyzdobí vámi vybranými květinami . Květinové ozdobné krabice je možné si také objednat telefonicky s upřesněním času kdy si květiny vyzvednete a ve které z našich poboček květinářství v Třebíči je budete mít připravené. Květiny i rozvážíme na určenou adresu.

Rozvoz a doručování květin a dárkových ozdobných květinových krabic

Stejně jako klasické vázané, řezané květiny rozvážíme a doručujeme po Třebíči a okolí, stejně tak i tuto naši novinku, dárkové květinové krabice vám na požádání dovezeme a doručíme na uvedenou adresu v Třebíči a okolí. Rozvoz a doručování květin je možné objednat také ve kterémkoliv našem květinářství osobně nebo také telefonicky.

Naše Květinářství Mirka v Třebíči nabízí kvalitní floristické služby zákazníkům z Třebíče a okolí již od roku 2000 a jejich řady stále rostou. Nejlepší odměnou pro nás je, když se k nám zákazník opakovaně vrací jako spokojený zákazník pro další květiny a kytice.