Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Naši vážení zákazníci v případě, že chcete dostávat aktuality z našeho květinářství Mirka přímo do emailu stačí se přihlásit k odběru aktualit na pravé straně nad tímto textem. Přijde vám potvrzovací email a po jeho potvrzení vám již neunikne žádná naše novinka. Odběr aktualit můžete zrušit kdykoliv v kterémkoliv emailu který od nás přijde.

Štítky:Nejen řezané květiny na Den svatého Valentýna

Datum konání: 9. 2. 2024

Vanentýnská kytice červených růží

Den plný lásky a romantiky a my Vám v našem květinářství Mirka v Třebíči nabídneme tradičně široký výběr květin a dárků pro vaše milé. Letos jsme se rozhodli nabídnout nejen klasické řezané květiny, flowerboxy a vypichované srdce nejen z růží, výběr hrnkových rostlin s Valentýnskou přízdobou. Srdíčka a pralinky od Čokoládovny Janek a mimo jiné i výborná vína jako stvořená k romantickému večeři ve dvou.

Více

Publikováno 9. 2. 2024 6:16

Krásné Vánoce a PF od našeho květinářství

Datum konání: 25. 12. 2023

Květinářství Mirka Třebíč, Vánoční přání a PF 2024

Přejeme všem našim zákazníkům,  obchodním partnerům a úplně všem dobrým lidem krásné, klidné a spokojené  vánoční svátky  a do roku 2024 štěstí, lásku a spokojenost.

Více

Publikováno 25. 12. 2023 9:03

Rozvoz květin a dárků – úprava ceny

Datum konání: 10. 1. 2023

Rozvoz a donáška květin, Květinářství Mirka Třebíč

Již několik let rozvážíme květiny našim zákazníkům po Třebíči, ale i dalších místech Vysočiny. Díky vysokým nákladům na pohonné hmoty a další vstupy jsme od 1.1.2023 mírně upravili ceny této služby.Podívejte se v detailu aktuality na aktuální ceny rozvozu květin našim květinářstvím.

Více

Publikováno 10. 1. 2023 7:26

Jak budou naše květinářství otevřena o vánočních svátcích

Datum konání: 15. 12. 2023

Květinářství Mirka Třebíč

Jako každým rokem i letos upravujeme pracovní dobu našich jednotlivých květinářství v Třebíči v období od 23.12.2023 do 2.1.2024. Květinářství budou otevřena i mezi svátky aby jste si mohli vybrat a koupit jednak řezané a hrnkové živé květiny, ale i doplnit si vánoční a novoroční výzdobu a dekorace. Přijďte si květiny a dekorace prohlédnout a vybrat do některého z tří našich květinářství Mirka v Třebíči. Podrobnosti o otvírací době jednotlivých květinářstvi najdete v detailu aktuality.

Více

Publikováno 15. 12. 2023 12:16

Adventní věnce z květinářství Mirka

Datum konání: 29. 11. 2023

Adventní věnce, věnečky a dekorace, Květinářství Mirka Třebíč

Jako každým rokem jsme pro vás i letos v našich Květinářstvích Mirka v Třebíči připravili velký výběr adventních věnců. Přijďte si vybrat a vyzdobit si dům nebo byt v této slavnostní době.

Více

Publikováno 29. 11. 2023 5:59

Živé květiny a vazby na Dušičky

Datum konání: 25. 10. 2023

Řezané a hrnkové květiny a vazby na Dušičky

Ani jsme se nenadáli a léto je daleko za námi a i podzim pomale předává svou vládu ryze zimnímu počasí. A právě v tomto období pravidelně 2.listopadu slavíme „Dušičky“, Památku zesnulých. Je to den, kdy vzpomínáme intenzivněji na naše zesnulé, kdy všichni míříme na hřbitovy abychom zavzpomínali na naše blízké, kteří byli pro nás v životě důležitými a již nejsou mezi námi.

Více

Publikováno 25. 10. 2023 9:16

Ke dni matek květiny z našeho Květinářství Mirka v Třebíči

květiny ke Dni matek z Květinářství Mirka v Třebíči

Ani letos jsme nezapomněli s mimořádnou nabídkou řezaných i hrnkových květin na naše maminky. V našem Květinářství Mirka v Třebíči si vyberete drobný dárek, kvalitní čokoládu a k tomu samozřejmě hrnkové nebo řezané květiny pro Vaši manželku, maminku, babičku

Více

Publikováno 11. 5. 2023 5:32

Květiny a kytice k MDŽ

Datum konání: 6. 3. 2023

Kytice k MDŽ, Květinářství Mirka Třebíč

S 8.březnem je neodmyslitelně spojen MDŽ a s ním obdarovávání všech žen květinami, kyticemi a drobnými dárky. Přijďte si je vybrat do našich květinářství v Třebíči.

Více

Publikováno 7. 3. 2023 7:11

Na Valentýna květiny a kytice z našeho Květinářství Mirka v Třebíči

Datum konání: 6. 2. 2023

Květiny a kytice z Květinářství Mirka v Třebíči, svátek Valentýna

Den svatého Valentýna / 14.2. / patří společně s MDŽ ke dvěma největším svátkům kde si lidé vyznávají lásku a přízeň ke svým partnerům a jako důkaz toho, že na ně myslí nebo jako poděkování za jejich přízeň se vzájemně obdarovávají květinami a dárky. Nezapomeňte ani vy letos na svého partnera a věnujte mu dárek nebo květiny z našeho květinářství. Zajišťujeme i rozvoz květin a objednávky kytic v našem e-shopu.

Více

Publikováno 6. 2. 2023 9:53

Kytice pro nevěstu a svatební květinová výzdoba – radost pro každou floristku

Datum konání: 15. 1. 2023

Svatební kytice pro nevěstu, Květinářství Mirka Třebíč

I když každá práce s květinami je pro floristu příjemná a zajímavá, je jeden druh kytic a vazeb vždy slavnostnější a nechceme nic nechat náhodě a vše musí být dokonalé a perfektní. Je to vždy když vážeme svatební kytici pro nevěstu a připravujeme kompletní květinovou svatební výzdobu.

Více

Publikováno 15. 1. 2023 12:22