Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Ke dni matek květiny z našeho Květinářství Mirka v Třebíči

Ke dni matek květiny z našeho Květinářství Mirka v TřebíčiAni letos jsme nezapomněli s mimořádnou nabídkou řezaných i hrnkových květin na naše maminky. V našem Květinářství Mirka v Třebíči si vyberete drobný dárek, kvalitní čokoládu a k tomu samozřejmě hrnkové nebo řezané květiny pro Vaši manželku, maminku, babičku a vůbec každou matku ve svém okolí, kterou budete chtít potěšit v Den matek.  

Řezané i hrnkové květiny z našeho květinářství jistě potěší

Řezané květiny ke Dni matek z Květinářství Mirka v Třebíči Naše nabídka řezaných květin zahrnuje tradiční růže, tulipány a lilie, ale také méně obvyklé květiny, jako jsou pivoňky, orchideje nebo anémone.  

Pokud preferujete hrnkové květiny, máme pro Vás také širokou nabídku a bude z čeho vybírat. Ve všech našich květinářstvích v Třebíči si můžete vybrat z mnoha barev fialek, kalancholií, begonií a mnoha dalších druhů hrnkových květin, které si Vaši maminka umístí na okno nebo stolek a potěší ji dlouhou řadu následujících dnů.

Všechny  řezané i hrnkové květiny z našeho Květinářství Mirka jsou pečlivě aranžovány a zabaleny tak, aby byly krásným dárkem a poděkováním právě pro Vaši maminku. Nabízíme různé velikosti květinových aranžmá, takže si můžete vybrat to pravé podle Vašich představ a plánovaného rozpočtu.
Naše Květinářství Mirka v Třebíči jako tradičně připravilo krásné a kvalitní hrnkové i řezané květiny, takže si můžete být jisti, že Vaše maminka dostane nádhernou květinu nebo kytici, které jí potěší.  

 Rozvoz květin v neděli 14.5. v Den matek

V neděli budeme zajišťovat rozvoz květin po Třebíči a okolí jako je tomu už v našem květinářství tradicí. Rozvoz a doručení květin přímo na adresu si můžete objednat  ve kterémkoliv našem květinářství v Třebíči nebo i telefonicky na číslech 739 570 610 , 603 179 038

Pracovní doba našich jednotlivých květinářství v neděli 14.5.2023, Den matek

V neděli 14.5.2023 budeme mít otevřeno v květinářství na ulici Zámecká a také v našem květinářství v Supermarketu BILLA na ulici M. Majerové 296 a to takto.

Květinářství Mirka, ulice zámecká
otevřeno 08.00 – 14.00 hodin

Květinářství Mirka, Supermarketu BILLA na ulici M. Majerové 296
otevřeno 08.00 – 20.00 hodin

Přijďte si  vybrat květiny a drobné dárky ke Dni matek do některého z našich Květinářství Mirka v Třebíči. Jsme připraveni vyhovět všem vašim i náročným a speciálním přáním týkajícím se řezaných kytic a hrnkových květin ke Dni matek.

Květinářství Mirka - specialista na prodej a rozvoz květin v Třebíči a okolí