Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Na Valentýna květiny a kytice z našeho Květinářství Mirka v Třebíči

Na Valentýna květiny a kytice z našeho Květinářství Mirka v TřebíčiDatum konání:
6.2.2023

Den svatého Valentýna  / 14.2. / patří společně s MDŽ ke dvěma největším svátkům, kdy lidé vyznávají vyznávají lásku a přízeň svým partnerům a jako důkaz toho, že na ně myslí nebo jako poděkování za jejich lásku se vzájemně obdarovávají květinami a dárky. Nezapomeňte ani vy v tento den na svého partnera a věnujte mu dárek nebo květiny z našeho květinářství. Zajišťujeme i rozvoz květin a objednávky kytic v našem květinářském e-shopu.

Na Valentýna jsme prodloužili pracovní dobu v našich květinářstvích takto:

Květinářství na ulici Zámecká 08.00 - 19.00 hodin
Květinářství v Supermarketu BILLA / ulice M.Majerové otevřeno 08.00 - 20.00 hodin
Rozvoz květin zajišťujeme v době 08.00 - 20.00 hodin

Čokoládové srdce i květiny z našeho květinářství vám dovezeme až domů

Ve všech třech našich květinářstvích v Třebíči si můžete vybrat nejen řezané kytice nebo květinové boxy z řezaných květin ale i hrnkové květiny s Valentýnskou přízdobou. K nim si u nás vyberete i drobné dárky, kvalitní čaje, výbornou ručně dělanou českou čokoládu, čokoládová srdce a Valentýnské pralinky značky Janek. Právě na Valentýna naši zákazníci i zákaznice velmi často využívají naší služby rozvozu květin a dárků až k zákazníkovi domů. Kytice, kterou doručíme i s přáním obdarovanému udělá obrovskou radost a mile překvapí. Vždyť úžas, překvapení a radost viděno v očích obdarované nebo obdarovaného je jedna z nejkrásnějších chvil pro všechny zamilované. Kytice, květinové boxy a drobné dárky rozvážíme běžně po Třebíči a okolí, ale jezdíme i mimo tento region. Naše kytice si můžete objednat  v našem květinářství na telefonním čísle +420 739 570 610, +420 603 179 038 , na emailu mirka@kvetinarstvi-mirka.cz nebo také v našem květinovém e-shopu www.kvetinarstvimirka.cz .

Valentýnské kytice z květinářství Mirka

Květiny a kytice ke Dni svatého Valentyna z Květinářství Mirka v TřebíčiValentýnské vázané kytice jsou oproti všem ostatním odlišné v tom, že se v nich objevují mnohem více drobné motivy spojené s láskou, kterým jasně dominuje červené srdce. V mnoha případech i samotná kytice má tvar srdce a převládá v nich červená, rudá barva a to nejen klasické nádherné rudé růže, ale i jiné druhy květin. Ale ani ostatní druhy květin a barvy nejsou na den svatého Valentýna opomíjené.  Vytvoříme pro vás valentýnskou kytici nebo květinovou vazbu podle vašich požadavků a představ. Můžete si ji vybrat v některém z našich květinářství v Třebíči a nebo si je objednat v našem květinovém eshopu v sekci Valentýn.

Valentýnské sladké srdíčkové dárky z našeho květinářství

Kromě květin mají naši zákazníci již několik let v oblibě pravidelnou nabídku našich květinářství - a to: skvělé čokoládové valentýnské dárky, čokolády a srdíčka, pralinky ručně vyráběné v české firmě známé  pod značkou Janek. Jde o luxusní  ručně vyráběné čokolády se skvělou chutí a nádherným designem, které je předurčuje jako dárkové zboží. Můžete si vybrat z velkého množství čokolád a čokoládových srdíček a srdcí z kvalitní čokolády doplněné o oříšky, sušené, lyofilizované ovoce, koření a další zajímavé produkty, které dávají čokoládě neopakovatelnou chuť a vůni. Přijďte si vybrat valentýnské čokolády Janek do některého z našich květinářství v Třebíči.

Valentýnské dárky a kytice z našich květinářství v Třebíči

Přijďte si vybrat valentýnskou kytičku a dárek pro vašeho miláčka do některého z našich květinářství v Třebíči, nebo si je objednejte  v našem květinářském e-shopu. Pokud si budete přát zajistíme vám i rozvoz květin.

Přejeme krásný Den svatého Valentýna - kolektiv květinářství Mirka Třebíč

Květinářství Mirka Třebíč – floristika, květinové vazby a rozvoz květin po Třebíči a Vysočině