Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Kytice pro nevěstu a svatební květinová výzdoba – radost pro každou floristku

Kytice pro nevěstu a svatební květinová výzdoba – radost pro každou floristkuDatum konání:
15.1.2023

I když každá práce s květinami je pro floristu příjemná a zajímavá, je jeden druh kytic a vazeb vždy slavnostnější a nechceme nic nechat náhodě a vše musí být dokonalé a perfektní. Je to vždy když vážeme svatební kytici pro nevěstu a připravujeme kompletní květinovou svatební výzdobu.

Kytice a další svatební květinová výzdoba

Když se řekne svatební květinová výzdoba všichni se hned představíme velkou svatební kytici pro nevěstu, ale tím veškerá květinová výzdoba vrcholí. Na svatbě se celá řada květinových vazeb, které mají jasná pravidla v tom jak se váží a jak mají vypadat nebo jak se na svatbě použijí.

Když by jsme měli rychle vyjmenovat které květinové výzdoby si ze svatby pamatujeme tak každý řekne kytice pro nevěstu a potom ještě květinovou výzdobu aut pro svatebčany, ale je toho mnohem víc jako třeba květinová výzdoba slavnostní tabule při svatebním obědě a hostině, květinová výzdoba v kostele nebo výzdoba brány, kytičky, košíčky nebo květinové náramky pro družičky kytičky pro svědky a hosty svatby, kytičky pro maminky novomanželů, pro družičky, ale i drobnější květinové vazby korsáže pro ženicha, svědky, tatínky a jako nejmenší  „květinové vazby na svatbě „ jsou klasické myrty pro všechny svatebčany.

Svatební kytice pro nevěstu Svatební kytice pro nevěstu Svatební kytice pro nevěstu

Svatební kytice a svatební květinová výzdoba pod vlivem módních trendů

Všechno okolo nás podléhá módním trendům a nejinak je tomu i u svatebních kytic a výzdoby. Nebo přesněji právě svatební kytice a vazby podléhají trendům v maximální míře. Svatbu mají svatebčané jednou za živou a je to osudový krok v jejich životě a tak jej chtějí mít perfektní a přesně podle toho jak má vypadat podle posledních módních trendů. Najdou se všk i páry, které mají svoji vlastní představu o tom v jakém stylu chtějí svoji svatbu mít a květinová výzdoba může jejich představu doplnit a podtrhnout. Vždy když nás čeká vazba svatební kytice pro nevěstu a ostatní svatební květinová vazba důkladně si vyzpovídáme nevěstu nebo oba budoucí novomanžele aby jsme svatební výzdobu připravili přesně podle jejich představ.

Svatební květinová výzdoba na klíč

Pokud začínáte plánovat svatbu a přemýšlíte nad tím jakou květinovou výzdobu a její části by jste chtěli, přijďte do některého z našich Květinářství Mirka v Třebíči. Budeme se vám věnovat, ukážeme vám možnosti vazeb, květiny a jejich barvy vhodné do svatební vazby. Poslechneme si vaše představy o tom jaká má vaše svatba být a jakou si představujete kytici pro nevěstu a ostatní květinovou výzdobu.
Vše vám připravíme na klíč a v den svatby doručíme na uvedenou adresu popřípadě pomůžeme s aranžmá a umístěním květin, kytic a vazeb. Vše pro Vás připravíme na klíč.

Květinářství Mirka v Třebíči pro vás připraví kompletní svatební květinovou výzdobu na klíč. 

Svatební kytice Svatební kytice Svatební květinová výzdoba korsáž