Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Otevírací doba Květinářství Mirka o Velikonocích

Otevírací doba Květinářství Mirka o VelikonocíchDatum konání:
27.3.2024

Velikonoce jsou svátky spojené s jarem, probouzející se přírodou s jarními květinami jako jsou narcisy, krokusy, hyacinty, macešky, petrklíče a mnohé další.
V letošním roce připadají Velikonoce, svátky jara již na konci března.  Velikonoce se slaví vždy následující víkend po prvním úplňku po jarní rovnodennosti. Pokud je úplněk v neděli  tak se Velikonoce slaví až o příštím víkendu.

Jarní hrnkové květiny v našem květinářství

Jarní hrnkové a řezané květiny, Velikonoce, Květinářství Mirka Třebíč  Přestože jsou letos Velikonoce brzy, příroda už se díky vysokým teplotám probudila a je v plné síle.  I v našem květinářství to poznáte. Zákazníci chodí a vybírají hrnkové květiny, kterými si chtějí vyzdobit různé nádoby, košíky, truhlíky ve svých domovech, které po odkvětu mohou vysadit do svých zahrádek a dělají tak radost i v dalších letech.
Přijďte si vybrat hrnkové nebo i řezané květiny na Velikonoce do našeho Květinářství Mirka. Máme široký výběr a naše floristky se vám budou ochotně věnovat a s výběrem  vám jistě dobře poradí.

Pracovní doba našich květinářství o Velikonocích

O Velikonočních svátcích si můžete přijít vybrat jarní hrnkové i řezané květiny i v pátek 29. 3., sobotu 30. 3. i v neděli 31. 3.  v čase od 8.00-19.15 do našeho květinářství v supermarketu BILLA / v pondělí 1. 4. 2024 máme zavřeno/. 
Květinářství na Vltavínské (poliklinika Třebíč) a ulici Zámecké budou o Velikonočních svátcích ZAVŘENÉ, tzn. od Velkého pátku včetně Velikonočního pondělí.

V našem květinářství Mirka v Nehradově / ul. Zámecká / lze v pátek 29. 3. 2024 a v sobotu 30. 3. 2024 vyzvednout objednávky v čase 9.00-12.00 hod. dle předchozí telefonické domluvy. Kontakt : 739 570 610.

Přejeme všem našim zákaznicím a zákazníkům krásné prožití Velikonoc a pokud se k nám před svátky nedostanete budeme se na vás těšit v příštím týdnu tak jako po celý rok.

Tým

Květinářství Mirka Třebíč