Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nezapomeňte na Den matek kyticí a dárkem

Nezapomeňte na Den matek kyticí a dárkemDatum konání:
6.5.2024

Kdo je víc v našem životě než naše rodina, naši rodiče, naše máma, maminka. A právě v neděli 12.května je Den matek, den kdy děkujeme všem manželkám, maminkám, matkám, a babičkám a uvědomujeme si jak důležité je mateřství a to co nám jako dětem výchova rodičů dala do života. A proto potěšte v tento den kytičkou ,květinovým boxem nebo sladkostí svou nejmilovanější ženu, která nám dala život.

Hrnkové i řezané květiny z našeho květinářství v Třebíči ke Dni matek

I v letošním roce jsme pro všechny z vás co budete chtít obdarovat svoji maminku , babičku, manželku i partnerku, které dali život Vašim dětem, velký výběr řezaných i hrnkových květin. Vyberete si úplně každý. Naše floristky ve všech třech našich květinářstvích v Třebíči jsou připraveny vám ochotně poradit s výběrem hrnkových i řezaných květin a rády pro vás uváží kytici podle vašeho výběru a představ.

I v neděli 12.5. 2024 si můžete vybrat květiny v našem Květinářství Mirka Třebíč, Zámecká v čase od 9.00-14.00 hodin a na pobočce ulice M.Majerové (obchodní centrum Billa) od 8.00-20.00 hodin

V sobotu 13. 5. 2024 den před Dnem matek si můžete vybrat a nakoupit květiny a dárky v našich květinářstvích v Třebíči na ulici Zámecká 8.00-12.00 nebo pobočka ulice M.Majerové (OC Billa) od 8.00-19.00, kde pro Vás bude připraven široký sortiment květin.

Řezané květiny, vázané kytice, Den matek z Květinářství Mirka v TřebíčiDárky, čokolády, sladkosti, značkové čaje z našeho květinářství

Abychom vám ušetřili cestu a čas připravili jsme pro vás v našich květinářstvích i řadu drobných dárků, které můžete připojit ke kytici. Jde například o andílky, svíčky od české firmy Jana Palle, značkové čokolády a pralinky od české firmy Janek nebo dárková balení kvalitních čajů. To vše si můžete v našich květinářstvích vybrat a potěšit maminku.

Rozvoz květin po Třebíči a Vysočině i v Den matek

Jako každý rok i v tom letošním máme pro vás připravený rozvoz a doručování květin na určenou adresu. Stačí abyste nám zavolaly na telefonní čísla 739 570 610 nebo 603 179 038 nebo si přímo v květinářství vybral květinu nebo kytici a upřesnil nám adresu a jméno obdarované a my už vše zařídíme a dovezeme květiny za vás na určenou adresu v určený čas.
Rozvoz a doručování květin po Třebíči a okolí i v Den matek využívají pravidelně desítky našich zákazníků.

Vyberte si květiny a kytice ke Dni matek v našem květinářství Mirka Třebíč, těšíme se na Vás