Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Jakou květinu darovat na MDŽ

Jakou květinu darovat na MDŽDatum konání:
6.3.2024

Za okny nás svými paprsky a deštíky vítá jaro. V pátek 8.března slavíme celosvětový svátek všech slečen, žen, dam, jednoduše slavíme Mezinárodní den žen, u nás také známý pod zkratkou MDŽ. Původně vznikl jako připomenutí lidských práv žen, ale u nás se již řadu let slaví jako den poděkování, vzpomínky a obdivu ženám. Vzdáváme jim v tento den 8.března holt, ukazujeme jim naše uznání, obdiv, přízeň, lásku a náklonnost. Dokazujeme ženám, co pro nás znamenají, že je jako muži milujeme a obdivujeme jejich obětavost a laskavost.

Jakou květinou darovat k MDŽ?

Řezané květiny z Květinářství Mirka V Třebíči k MDŽ Všichni alespoň tušíme, že existuje něco jako řeč květin podle které darování určitého druhu a barvy květiny něco znamená / bílý karafiát – touha po lásce, rudá růže – miluji tě... /, ale myslím si že už jen tím, že ženě darujeme květinu ji dáváme najevo svoji náklonnost, obdiv a proto je mnohem důležitější než jakou květinu na MDŽ darujeme hlavně to aby jsme na tento svátek vůbec nezapomněli a s květinou darovali i úsměv a přívětivé slovo poděkování, vyznání. Sladký dárek navíc vždy potěší.

Řezané nebo hrnkové květiny

Neexistuje žádné omezení jakou květinu dát a ani není rozhodující jestli věnujete květinu řezanou určenou do vázy nebo vyberete květinu hrnkovou / v květináčku /, která bude dělat radost a připomínat tento svátek dlouhé týdny, měsíce nebo i roky, pokud pořídíte například orchidej.

Protože k MDŽ bude chtít koupit květinu i velká řada mužů, připravili jsme v každém z našich tří květinářství v Třebíči pro tento týden bohatou nabídku hrnkových i řezaných květin, jak krásných růží a gerber, tak i jarních květin – tulipánů, frézií, irisů, ranunculusu, anemonek, hyacinthu. Přijďte si k nám vybrat květinu, kytici a dárek pro svoji milovanou ženu. Naše floristky se vám budou ochotně věnovat a rády splní vaše přání a nebo vám poradí s výběrem květiny a dárku.

Čokoláda nebo pralinky společně s květinou potěší

Řezané květiny z Květinářství Mirka V Třebíči k MDŽJe již tradicí, že kromě květiny darujeme i drobnou maličkost nebo sladký dárek. Abychom vám ušetřili čas nabízíme v našich květinářstvích v Třebíči i širokou nabídku kvalitních čokolád jak tabulkových, tak ve tvaru srdíček a také luxusní pralinky od prověřeného českého výrobce firmy Janek. Společně s květinou si u nás vyberete sladký dárek nebo dárkové balení kvalitních čajů.

Rozvoz květin samozřejmě i na MDŽ

Jako celý rok tak i 8.března / MDŽ / nabízíme našim zákazníkům možnost doručení květin až na místo určení. Pokud květiny nebo dárek nemůžete sami doručit nebo chcete překvapit můžete si v našem květinářství objednat doručení květin v určitý čas na určité místo, pro určitou osobu a připojíme za vás i přání. Tuto službu si můžete objednat v našem květinářství osobně a nebo také telefonicky na číslech +420 739 570 610+420 603 179 038

Nezapomeňte potěšit na Mezinárodní den žen květinou a dárkem všechny ženy ve svém okolí jak doma tak i své kolegyně v práci z našeho Květinářství Mirka v Třebíči.