Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nejen řezané květiny na Den svatého Valentýna

Nejen řezané květiny na Den svatého ValentýnaDatum konání:
9.2.2024

Za okny to podle teplot a počasí vypadá spíš na jarní den než na typický únorový den, ale 14.únor Den svatého Valentýna se blíží.

Ke dni svatého Valentýna z našeho Květinářství

Den plný lásky a romantiky a my Vám v našem květinářství Mirka v Třebíči nabídneme tradičně široký výběr květin a dárků pro vaše milé. Letos jsme se rozhodli nabídnout nejen klasické řezané květiny, flowerboxy a vypichované srdce nejen z růží, výběr hrnkových rostlin s Valentýnskou přízdobou. Srdíčka a pralinky od Čokoládovny Janek a mimo jiné i výborná vína jako stvořená k romantickému večeři ve dvou. Nabídneme Vám Moselský Ryzlink (polosladký), Rakouský Blaufränkisch/Zweigelt (polosuchý) a Kaiserprinz Riesling (polosuché).

Řezané květiny jsou stále v kurzu

Vypichovaný flower box z červených růži, Květinářství Mirka TřebíčPřes všechny módní trendy většina mužů preferuje na Den svatého Valentýna řezané květiny, a to se zřejmě nikdy nezmění. A mezi řezanými květinami jasné TOP jsou rudé růže, ale i růže ostatních barev.  I když máme v nabídce široký sortiment ostatních řezaných květin kromě růží si žádají naši zákazníci pro svoje milované partnerky i tulipány, frézie, gerbery, eustomy, slunečnice, královské lilie. V oblibě jsou i hrnkové květiny a sladké dárky z kvalitní čokolády, včetně plyšových medvídků různých velikostí.

Hrnkové květiny také potěší

Pro ty, kteří hledají něco trvalejšího a nechtějí se vzdát květinového dárku máme i v letošním roce ve všech našich květinářstvích široký výběr hrnkových květin. Ještě často za dlouhou řadu týdnů budou připomínat že Vás má někdo stále rád.  Zaleží na vašem výběru, jestli chcete květinu kvetoucí nebo s dekorativní listy a jestli to má být malá rostlina nebo se darovaná květina v květináči stane novou dominantou interiéru.

Kvalitní čokoláda je milý dárek, ale i sladké pokušení

A co by to bylo za Valentýna bez sladkého pokušení? I letos jsme pro vás připravili ve všech našich květinářstvích v Třebíči valentýnské dárky z kvalitní čokolády od značky Čokoládovna Janek. Tyto výborné sladkosti v podobě čokolády, srdíček nebo pralinek, je dokonalým doplňkem k vašemu květinovému dárku, který ještě víc rozzáří oči obdarované osoby a rozvine i chuťové pohárky. Připomínáme, že dobrá čokoláda je zároveň výborné afrodiziakum.

Valentýnskou květinu a dárek za vás i doručíme

K doručení řezaných i hrnkových květin nebo sladkých dárků i plyšových medvídků, můžete využít naši službu rozvoz květin, kterou si můžete objednat ve našem květinářství v Třebíči, osobně, telefonicky +420 739 570 610, +420 603 179 038,

nebo na našem e-shopu www.kvetinarstvimirka.cz. Platba možná hotově nebo platební kartou na pobočkách, ale i převodem.

Těšíme se, že si na Valentýna vybrat do našeho Květinářství Mirka.