Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Adventní věnce z květinářství Mirka

Adventní věnce z květinářství MirkaDatum konání:
29.11.2023

Blíží se konec roku a s ní i tradiční  advent a s ním spojené adventní věnce a svícny se čtyřmi svíčkami, které postupně zapalujeme s tím jak se blíží vánoční svátky.

 Jako každým rokem jsme pro vás i letos v našich Květinářstvích Mirka v Třebíči připravili velký výběr adventních věnců a svícnů od těch tradičních , vyrobených z větviček jehličnanů a zdobené svíčkami až po ty nevšední a netradiční dřevěné nebo skleněné svícny nebo adventní věnce zdobené živými květinami.

Adventní výzdoba a věnce.

Adventní věnce, věnečky a dekorace z našeho Květinářství Mirka v TřebíčKromě klasických adventních věnců a věnečků se čtyřmi svíčkami si již v této době zdobíme domy, byty, kanceláře i chaty dekoracemi, které nám pomale připomínají blížící se Vánoce. Jsou to  dekorace umělých i živých řezaných nebo hrnkových květin s větvičkami jehličnanů doplněné o ozdoby připomínající zimu, sníh nebo vánoce a samozřejmě se postupně začnou všude objevovat v květináčích menší či větší živé rostliny Pryšce nádherného, kterého spíš většina z nás zná pod zlidovělým názvem vánoční hvězda. A čím víc se budou blížit vánoce tím častěji uvidíme všude vánoční ozdoby, svíčky, baňky a řetězy.

Adventní věnce i výzdobu si vyberete v našich květinářstvích

Abychom uspokojili všechny naše zákazníky a zákaznice včetně těch nejnáročnějších připravili jsme si i v letošním roce bohatý výběr adventních věnců, věnečků a svícnů, které si můžete prohlédnout a vybrat ve všech třech našich květinářstvích v Třebíči. Ať už navštívíte nase květinářství na Poliklinice Vltavínská, v BILLE nebo na ulici Zámecká vždy se vám budou naše floristky věnovat a pomohou vám s výběrem adventních věnců a případně i dalších dekorací tak aby jste byli spokojeni a s výzdobou od nás do vašich domovů přišla slavnostní atmosféra adventu.

Přijďte si vybrat adventní věnce a výzdobu do našich květinářství Mirka v Třebíči.