Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Naši vážení zákazníci v případě, že chcete dostávat aktuality z našeho květinářství Mirka přímo do emailu stačí se přihlásit k odběru aktualit na pravé straně nad tímto textem. Přijde vám potvrzovací email a po jeho potvrzení vám již neunikne žádná naše novinka. Odběr aktualit můžete zrušit kdykoliv v kterémkoliv emailu který od nás přijde.

Štítky:Květiny a kytice k MDŽ

Datum konání: 6. 3. 2023

Kytice k MDŽ, Květinářství Mirka Třebíč

S 8.březnem je neodmyslitelně spojen MDŽ a s ním obdarovávání všech žen květinami, kyticemi a drobnými dárky. Přijďte si je vybrat do našich květinářství v Třebíči.

Více

Publikováno 7. 3. 2023 7:11

Na Valentýna květiny a kytice z našeho Květinářství Mirka v Třebíči

Datum konání: 6. 2. 2023

Květiny a kytice z Květinářství Mirka v Třebíči, svátek Valentýna

Den svatého Valentýna / 14.2. / patří společně s MDŽ ke dvěma největším svátkům kde si lidé vyznávají lásku a přízeň ke svým partnerům a jako důkaz toho, že na ně myslí nebo jako poděkování za jejich přízeň se vzájemně obdarovávají květinami a dárky. Nezapomeňte ani vy letos na svého partnera a věnujte mu dárek nebo květiny z našeho květinářství. Zajišťujeme i rozvoz květin a objednávky kytic v našem e-shopu.

Více

Publikováno 6. 2. 2023 9:53

Kytice pro nevěstu a svatební květinová výzdoba – radost pro každou floristku

Datum konání: 15. 1. 2023

Svatební kytice pro nevěstu, Květinářství Mirka Třebíč

I když každá práce s květinami je pro floristu příjemná a zajímavá, je jeden druh kytic a vazeb vždy slavnostnější a nechceme nic nechat náhodě a vše musí být dokonalé a perfektní. Je to vždy když vážeme svatební kytici pro nevěstu a připravujeme kompletní květinovou svatební výzdobu.

Více

Publikováno 15. 1. 2023 12:22

Adventní, vánoční a novoroční květinová výzdoba a vazba

Datum konání: 17. 12. 2022

Adventní, vánoční a novoroční květinová výzdoba a vazba, Květinářství Mirka Třebíč

Aby jste si i letos mohli slavnostně vyzdobit vaše domy a byty připravili jsme pro vás velký výběr adventních, vánočních a novoročních květinových vazeb. Ve všech pobočkách našeho Květinářství Mirka v Třebíči si můžete vybrat kromě klasické vánoční hvězdy v mnoha velikostech i slavnostní vánoční květinové vazby a dekorace.

Více

Publikováno 17. 12. 2022 8:15

Otevírací doba všech poboček našeho květinářství v Třebíči

Datum konání: 17. 12. 2022

Adventní, vánoční a novoroční květinová výzdoba a vazba, Květinářství Mirka Třebíč

V době vánočních a novoročních svátků jsme upravili otevírací dobu ve všech našich květinářstvích a ohledem na požadavky našich zákazníků, ale i našich skvělých prodavaček.

Více

Publikováno 17. 12. 2022 8:28

Blíží se Dušičky, nakupte si smuteční výzdobu v našich květinářstvích

Datum konání: 26. 10. 2022

Květinová dušičková vazba, Květinářství Mirka Třebíč

V letošním roce připadají Dušičky, Památka zesnulých nebo také Svátek zesnulých na středu 2.listopadu. Všichni si v tento den vzpomínáme na naše blízké zesnulé a chceme jim dát na znamení vděku, ucty, vzpomínku, toho, že nám chybí na hrob květiny nebo věneček.

Více

Publikováno 26. 10. 2022 8:29

Nezapomínejte darovat květiny i v létě, o prázdninách

Kytice z řezaných květin, Květinářství Mirka Třebíč

I v létě, kdy si užíváme sluníčka a dovolených potěší darovaná květina. Na zahradní party nebo grilovačce hostitelku řezanou nebo i hrnkovou květinou překvapíte.

Více

Publikováno 13. 7. 2022 10:45

Do našeho květinářství na Den matek

Datum konání: 3. 5. 2022

Květiny a kytice z Květinářství Mirka v Třebíči, Den matek 2022

V neděli 8.5. oslavíme Den matek. Kytice, květiny a dárky si můžete vybrat, nakoupit nebo objednat v našem květinářství na ulici Zámecká, v Bille nebo na poliklinice Vltavínská. V neděli jen v květinářství na ulici Zámecká v době od 08.00- 15.00 hod. Celý víkend zajišťujeme rozvoz květin po Třebíči a celé Vysočině.

Více

Publikováno 3. 5. 2022 23:02

Nezapomeňte darovat květinu, kytičku k MDŽ

Datum konání: 7. 3. 2022

Květinářství Mirka Třebíč, řezané i hrnkové květiny a kytice, MDŽ 2022

Nedávno, v únoru jsme slavili svátek zamilovaných a nyní se blíží MDŽ, svátek všech babiček, maminek, manželek, přítelkyň, kamarádek a spolupracovnic. Nezapomeňte na ně s květinou a drobným dárkem, aby věděly, že na ně myslíte a že pro vás hodně znamenají.

Více

Publikováno 7. 3. 2022 7:19

Oslavte svatého Valentýna s dárky a květinami z našeho květinářství

Datum konání: 10. 2. 2022

Řezané květiny, svatý Valentýn, Květinářství Mirka z Třebíče

V pondělí 14.února oslavíme svátek svatého Valentýna, svátek všech zamilovaných. Vyberte si na tento den drobný dárek a květiny pro milovanou osobu v jednom z našich květinářství v Třebíči. V našem květinářství si vyberete nejen květiny, ale i sladké dárky

Více

Publikováno 10. 2. 2022 7:34