Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Blíží se Dušičky, nakupte si smuteční výzdobu v našich květinářstvích

Blíží se Dušičky, nakupte si smuteční výzdobu v našich květinářstvíchDatum konání:
26.10.2022

V letošním roce připadají Dušičky, Památka zesnulých nebo také Svátek zesnulých na středu 2.listopadu. Všichni si v tento den vzpomínáme na naše blízké zesnulé a chceme jim dát na znamení vděku, ucty, vzpomínku, toho, že nám chybí na hrob květiny nebo věneček.

Dušičková výzdoba, kytice, věnce i květiny v květináčích

Dušičková květinová vazba z našeho Květinářství Mirka  v TřebíčiVe všech našich květinářstvích již nyní máme dostatečně širokou nabídku dušičkových kytic, suchých i živých vazeb, věnců, ale i klasických podzimních živých květin v květináčích a truhlících mezi kterými jsou nejčastěji vybírané chryzantémy  a vřesy. Také si u nás můžete vybrat svíčky na hrob.

Pravidelně dušičkové zboží do všech našich květinářství v Třebíči doplňujeme a vyberete si i když přijdete ve středu 2.listopadu odpoledne, ale samozřejmě největší výběr je nyní. Čím dříve navštívíte naše květinářství tím z většího sortimentu dušičkové výzdoby si budete moci vybírat.
S výběrem živých květin v květináčích, ale i vazeb a věnečků vám rády pomohou naše floristky.

Dušičkové květiny a vazby Vám i dovezeme

V  našem Květinářství Mirka nabízíme i rozvoz květin. Pokus budete chtít dušičkovou vazbu nebo květiny přivézt na vámi uvedenou adresu nebo přímo na hrob na hřbitově jsme připraveni tuto službu pro vás zajistit. Květiny běžně rozvážíme po Třebíči a blízkém okolí, ale i vozíme je i po Vysočině nebo do jiných krajů republiky.
Rozvoz květin si můžete objednat telefonicky nebo v kterémkoliv našem květinářství v Třebíči.

Květinářství Mirka Třebíč - specialista na kytice, květinové vazby a aranžmá, hrnkové květiny a květinovou výzdobu.