Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nezapomínejte darovat květiny i v létě, o prázdninách

Nezapomínejte darovat květiny i v létě, o prázdnináchI v létě, kdy si užíváme sluníčka a dovolených potěší darovaná květina. Na zahradní party nebo grilovačce hostitelku řezanou nebo i hrnkovou květinou překvapíte.

V letním teplém počasí se sice řezané květiny mnohem obtížněji uchovávají v čerstvém stavu, ale i na to jsme v našem květinářství Mirka v Třebíči připraveni a na požádání vám stonky řezaných květin zabalíme do mokré papírové utěrky a obalíme sáčkem nebo na dlouhou cestu vám zapůjčíme převozní nádobu s vodou. Jedná se o speciální nádobu na převoz květin v autě, obě varianty vám garantují že budete předávat květiny v perfektním stavu.

Velký výběr řezaných květin v našem květinářství

Kytice z řezaných květin, Květinářství Mirka Třebíč Ani přes prázdninové měsíce neomezujeme pravidelné objednávky řezaných květin do našich tří květinářství v Třebíči. Takže i o prázdninách můžete udělat radost kyticí řezaných květin podle vašich představ.  Někoho potěší jedna rudá růže, někdo má rád bohaté kytice z několika druhů květin doplněné  o spoustu ozdobných trav a drobných květů. Každý si u nás vyberete.

Květiny v našem květinářství i doručujeme

Mnoho našich nových i stálých zákazníků si oblíbilo rozvoz květin až na místo určení. Květiny si vyberou v květinářství nebo na našich webových stránkách: www.kvetinarstvi-mirka.cz, objednají je jednoduše po telefonu (739 570 610, 603 179 038, 730 898 033) nebo na našem e-shopu: kvetinarstvimirka.cz a určí nám místo, čas a komu květiny doručit. A o vše ostatní už se postaráme my. Kytici květin uvážeme v některém z našich květinářství a dovezeme obdarovanému. Můžeme přidat i kartičku s milým přáním.

Nezapomínejte darovat květiny i v prázdninovém období. Ve všech našich květinářstvích jsme připraveni vyplnit všechna vaše květinová přání a samozřejmě i kytice doručit. Na pobočce M.Majerové (OC Billa) denně od 8.00-19.00, na Zámecké pondělí-pátek 8.00-17.00 a v sobotu 8.00-12.00, na pobočce Vltavínska (poliklinika) od 1. – 31. 7. dovolená a v měsíci srpnu pondělí-pátek 7.00-13.30.

Přejeme Vám krásné letní prázdniny i dovolené.

Kolektiv Květinářství Mirka z Třebíče