Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Do našeho květinářství na Den matek

Do našeho květinářství na Den matekDatum konání:
3.5.2022

V neděli 8.5. oslavíme Den matek. Kytice, květiny a dárky si můžete vybrat, nakoupit nebo objednat v našem květinářství na ulici Zámecká, v Bille nebo na poliklinice Vltavínská. V neděli jen v květinářství na ulici Zámecká v době od 08.00- 15.00 hod. Celý víkend zajišťujeme rozvoz květin po Třebíči a celé Vysočině.

Do květinářství před Dnem matek

Do našeho květinářství Mirka v Třebíči zamíří před nedělním Svátkem matek pro květiny, kytice, kytičky a dárky spousta z vás. Těšíme se na vás a připravili jsme spousty řezaných i hrnkových květin a drobných dárků tak aby jste si všichni vybrali.

Květinu, kytici, dárek pro maminku, mámu, matku...

Každý máme svoji mámu, maminku, matku na kterou nikdy nezapomeneme s dárkem nebo květinou aby jsme ji udělali radost a poděkovali ji za to co všechno pro nás během našeho života udělala.  Květiny a drobné dárky z květinářství je to nejmenší  čím ji můžeme poděkovat, potěšit ji a to nejen v Den matek.

S kytkou a dárkem nesmíme zapomenout v Den matek ani na naše partnerky, matky našich dětí a drahé polovičky.

Otevírací doba květinářství v Den matek

V letošním roce budeme slavit Den matek v neděli a tomu bude přizpůsobená i pracovní doba v našich květinářstvích v Třebíči a rozvoz květin.

Pracovní doba našich květinářství o víkendu 7. – 8. Května 2022

Květinářství Zámecká ulice Třebíč

Sobota  08.00  - 14.00 hodin
Neděle  08.00  - 15.00 hodin

Květinářství OD Billa, M.Majerové 296

Sobota 08.00 – 19.15 hodin
Neděle  ZAVŘENO

Rozvoz květin po Třebíči a Vysočině

Rozvoz květin si můžete objednat osobně v kterémkoliv našem květinářství nebo i telefonicky na telefonních číslech  739 570 610 , 603 179 038. Květiny budeme rozvážek v sobotu i neděli po Třebíči i celé Vysočině na určenou adresu i s vašim přáním v době od 08.00 do 18.00 hodin.

Nezapomeňte na žádnou maminku, mámu, matku v neděli na Den matek a přijďte si pro ni vybrat květinu, kytici nebo dárek do některého našeho květinářství v Třebíči.

květiny a kytice z květinářství Mirka z Třebíče, Den matek květiny a kytice z květinářství Mirka z Třebíče, Den matek 2.jpg květiny a kytice z květinářství Mirka z Třebíče, Den matek