Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nezapomeňte darovat květinu, kytičku k MDŽ

Nezapomeňte darovat květinu, kytičku k MDŽDatum konání:
7.3.2022

Nedávno, v únoru jsme slavili svátek zamilovaných a nyní se blíží MDŽ, svátek všech babiček, maminek, manželek, přítelkyň, kamarádek a spolupracovnic. Nezapomeňte na ně s květinou a drobným dárkem, aby věděly, že na ně myslíte a že pro vás hodně znamenají.

Květiny a kytice k MDŽ z našich květinářství v Třebíči.

Tento rok připadl den 8.3. MDŽ na úterý a tak si budete moci vybrat,nakoupit, objednat květiny, kytice, ručně dělané čokolády, kvalitní čaje, dárkové balíčky a další dárky, které potěší, ve všech třech našich květinářstvích v Třebíči v jejich klasické pracovní době. I opozdilci nebo Ti z vás, kteří půjdou z práce v pozdním odpoledních hodinách mohou nakoupit květiny a dárky v našem květinářství na ulici Zámecká do 17.00 hodin a nebo v květinářství v OD Billa / ulice M.Majerová, směr z Třebíče k novému hřbitovu / dokonce až do 19.15 hod. Řezaných i hrnkových květin a dárků budeme mít i v tyto podvečerní hodiny dostatek a jistě si vyberete. Uvážeme vám kytice podle vašich představ.

Rozvozy květin k MDŽ po Třebíči a Vysočině z našeho květinářství

I v úterý 8.3.2022, na MDŽ bude fungovat naše rozvážka květin až do domu. Můžete si i TELEFONICKY objednat dovoz květin až do domu, na určenou adresu a tím možná ještě víc překvapit a potěšit svoji drahou babičku, maminku,manželku, přítelkyni, kamarádku nebo spolupracovnici.
Květiny a kytice rozvážíme převážně po Třebíči a jejím okolí a po Vysočině, ale jezdíme i mimo tento region. Stačí zavolat na telefonní číslo  +420 739 570 610, +420 603 179 038 a vybrat si jakou květinu nebo kytici chcete doručit a kam a my už se o vše postaráme, připojíme za vás i milé přání.
Rozvoz květin si můžete objednat také osobně v kterémkoliv našem květinářství v Třebíči.

My v květinářstvích Mirka se snažíme plnit vaše přání a dělat společně s vámi květinami radost všem obdarovaným.

Vyberte si květinové dárky k MDŽ v některém z našich květinářství v Třebíči.  

Květinářství Mirka Třebíč, řezané a hrnkové květiny, dárky  Květinářství Mirka Třebíč, řezané a hrnkové květiny, dárky  Květinářství Mirka Třebíč, řezané a hrnkové květiny, dárky