Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Rozvoz květin a dárků – úprava ceny

Rozvoz květin a dárků – úprava cenyDatum konání:
10.1.2023

Již několik let rozvážíme květiny našim zákazníkům po Třebíči, ale i dalších místech Vysočiny. Díky vysokým nákladům na pohonné hmoty a další vstupy jsme od 1.1.2023 mírně upravili ceny této služby.Podívejte se v detailu aktuality na aktuální ceny rozvozu květin našim květinářstvím.

Rozvoz a doručování květin

Rozvoz květin a jejich doručení na adresu určenou zákazníkem provádíme v našem Květinářství Mirka nejčastěji po Třebíči a jejím blízkém okolí, poměrně běžný rozvoz je po Vysočině, ale dovezeme řezané i hrnkové květiny nebo dárky z našeho květinářství kamkoliv po republice.

Časy a termíny rozvozů a doručování květin

Rozvoz a donáška květin, Kvetinarstvi Mirka TrebičRozvoz a doručování květin a dárků provádíme běžně v pracovní dny v době od 08.00 do 20.00 hodin, v sobotu v době od 09.00 hod. do 18.00 hodin a v neděli po předchozí domluvě.
Rozvoz  a doručení květin na vámi určenou adresu si můžete objednat v pracovní době osobně ve kterémkoliv našem květinářství Mirka v Třebíči nebo také telefonicky na číslech 739 570 610 , 603 179 038. Zaplatit můžete rozvoz květin osobně nebo elektronicky / kartou nebo převodem z účtu /.
Mimo pracovní dobu našich květinářství si můžete objednat kvetiny i jejich doručení  / rozvoz květin / v našem specializovaném květinářském eshopu www.kvetinarstvimirka.cz kde je platba květin a rozvozu možná kartou přes paypal, apple pay, gopay nebo on-line platebním převodem.

Aktuální ceny rozvozu květin od 1.1.2023

  • rozvoz květin a dárků v ceně nad 700 Kč po Třebíči ZDARMA
  • rozvoz květin a dárků v ceně nad 700 Kč po Třebíči 69 Kč
  • rozvoz květin a dárků mimo Třebíč, cena 7 Kč/ km včetně zpátečních km
  • Příplatek za rozvoz květin v neděli a o svátcích 100 Kč

Pobočky našeho květinářství Mirka v Třebíči s pracovní dobou a kontakty ZDE: