Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > K MDŽ dárky a květiny z našeho květinářství v Třebíči

K MDŽ dárky a květiny z našeho květinářství v TřebíčiDatum konání:
8.3.2020

Květinářství Mirka Třebíč, kytice a kytičky k MDŽ Už v neděli 8. března bude tradiční, v česku slavený den, oslavující všechny slečny, kamarádky, spolužačky, dámy, spolupracovnice, maminky, manželky, babičky… tradiční MDŽ /Mezinárodní den žen /. Přijďte si vybrat květiny nebo dárky do některého z našich květinářství v Třebíči nebo si květiny nechejte doručit přímo na adresu. Zajišťujeme rozvoz květin po Třebíči a Vysočině.

Už jen tři dny nás dělí od neděle, kdy oslavíme Mezinárodní den žen, běžně známý jako MDŽ, svátek všech žen bez ohledu na věk. V tento den přejeme všem dcerám, kamarádkám, spolužačkám, spolupracovnicím, maminkám, manželkám, tchýním, babičkám... jako poděkování za péči, kterou nám věnují nebo jenom tak, abychom je potěšili nebo na sebe upozornili.
Vždy k tomu ale budeme potřebovat květiny a popřípadě drobný dárek.

Květiny a dárky z našich květinářství v Třebíči

Květiny, hrnkové i řezané, také drobné dárky a kvalitní ručně dělané sladkosti si můžete vybrat až do neděle / včetně / v některém z našich čtyř květinářství v Třebíči. V sobotu i v neděli můžete nakupovat květiny, kytičky a kytice v našich květinářstvích v ulici Zámecká, M.Majerové / OD BILLA /a také v Jihlavské bráně. Pouze naše květinářství na poliklinice Vltavinská bude v sobotu i neděli mít ZAVŘENO.

Jak budeme mít v Květinářstvích Mirka otevřeno v neděli 8. 3. 2020?

Květinářství Mirka Třebíč, kytice a kytičky k MDŽ V neděli 8.3. budeme mít otevřeno ve třech květinářstvích tak, aby jste si mohli koupit čerstvé voňavé květiny pro svoje milované ženy.

Otvírací doba Květinářství Mirka v neděli 8.3.:

Květinářství ulice Zámecká a Jihlavská Brána

08.00 – 12.00 hodin

Květinářství Jihlavská brána

08.00 – 12.00 hodin

Květinářství ulice M.Majerové 296 / supermarket Billa /

08.00 – 20.00 hod.

Rozvoz květin po Třebíči a okolí i v neděli na MDŽ

Pokud jste mimo Třebíč nebo z nějakého důvodu nebudete moci doručit sami květiny právě na MDŽ, můžete si u nás objednat květiny i s donáškou do domu. Rozvážíme a doručujeme květiny převážně po Třebíči a okolí, popřípadě po Vysočině dle požadavku a objednávky zákazníka. Stačí, aby jste zavolali nebo se sami zastavili na kteroukoliv pobočku našeho Květinářství Mirka v Třebíči a objednali si druh, barvu a počet květin / popř. malý dárek / a zadali nám přesnou adresu a jméno adresátky, které máme květiny doručit.
Doručení květin na adresu si můžete objednat na některém z těchto telefonních čísel do našich květinářství +420 739 570 610, +420 603 179 038, +420 730 898 033 nebo +420 603 143 656

V našem Květinářství Mirka v Třebíči si vyberete ze širokého sortimentu řezaných i hrnkových květin nejenom v neděli na MDŽ, ale i kterýkoliv den v průběhu celého roku.

Těšíme se na vaši návštěvu

Kolektiv Květinářství Mirka v Třebíči

PS. Staňte se našimi fanoušky na Facebooku a Instagramu

Květinářství Mirka Třebíč, kytice a kytičky k MDŽ Květinářství Mirka Třebíč, kytice a kytičky k MDŽ Květinářství Mirka Třebíč, kytice a kytičky k MDŽ

Květinářství Mirka Třebíč, kytice a kytičky k MDŽ  Květinářství Mirka Třebíč, kytice a kytičky k MDŽ  Květinářství Mirka Třebíč, kytice a kytičky k MDŽ