Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Květinový e-shop pro vás

Květinový e-shop pro vásDatum konání:
30.3.2020

Osázený jarní truhlík, květinářství Mirka TřebíčProtože si pro květiny, květinové vázby a dárky nemůžete přijít úplně jednoduše do našeho květinářství, spustili jsme pro vás náš květinářský e-shop.

Nový květinový e-shop v Třebíči.

V pondělí 30.3.2020 jsme spustili a postupně plníme produkty náš květinářský e-shop kde vám v první fázi nabídneme květinové dekorace a jarní hrnkové květiny k velikonočním svátkům a postupně budeme doplňovat další a další zboží.

Prohlédněte si jaká květiny, vazby a květinové dekorace vám v současnosti v e-shopu nabízíme. E-shop najdete na našich klasických webových stránkách www.kvetinarstvi-mirka.cz ve vodorovném menu odkaz je ZDE

Která květinářství máme otevřená v Třebíči?

V této složité době jsme pro vás zachovali otevřené v klasickém režimu s omezenou pracovní dobou květinířství v BILLE na ulici  M.Majerové, kde máme otevřeno DENNĚ od 08.00 – do 17.00 hodin.

A květinářství na ulici Zámecká máme sice zavřené, ale pokud si zaklepete na dveře, OTEVŘEME a obsloužíme vás.
Jsme zde v květinářství a připravujeme  květinové vazby, pečujeme o řezané květiny, připravujeme květiny na rozvážku nebo osazujeme květinové truhlíky a mísy pro naše zákazníky. Takže se nebojte zaklepat na dveře našeho květinářství v ulici Zámecká v Třebíči. Ostatní naše květinářství, v Jihlavské bráně a na poliklinice jsou bohužel do odvolání mimořádného opatření uzavřeny.

Rozvoz a dovážka květin po Třebíči a okolí funguje !!!

Naši službu rozvoz a dovážka květin po Třebíči a okolí, po Vysočině jsme zachovali. Naopak v této složité době ji na základě požadavků zákazníků ještě rozšiřujeme. Časteji jako kdykoliv dříve rozvážíme květiny, dárky a květinové vazby po Třebíči, ale i v okolí Třebíče, po Vysočině. Objednávky na rozvoz květin přijímáme telefonicky na čísle +420 739 570 610 nebo na libobolném telefonním čísle všech našich květinářství. Zavolejte si a my vám květiny dovezeme na libovolnou adresu v Třebíči nebo okolí.

Navštivte náš květinový e-shop

jarní aranžmá ve flower boxu Osázená jarní mísa Osázená jarní květinová mísa

Velikonoční dekorace, aranžmá, věnec fialovo – žlutý, Květinářství Mirka Třebíč Velikonoční interiérová dekorace-dřevěný zajíc, Květinářství Mirka Třebíč Velikonoční dekorace, suchá vazba, fialový věnec, Květinářství Mirka Třebíč