Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nový interiér květinářství v Jihlavské bráně v Třebíči

Nový interiér květinářství v Jihlavské bráně v TřebíčiDatum konání:
22.9.2020

Prodej a rozvoz květin, Květinářství Mirka, Jihlavská brána TřebíčLetní období a dovolené našich zaměstnanců v našem květinářství v Jihlavské bráně v Třebíči jsme využili k částečné rekonstrukci květinářství a k přestavbě, úpravě interiéru prodejního prostoru květinářství.

Nový interiér Květinářství Mirka v Jihlavské bráně v Třebíči

Věříme, že se nám podařilo interiér květinářství upravit tak aby jste se u nás citili co nejpřijemněji. A současně jste si mohli  pohodlně a přehledně prohlédnout a vybrat vše z vystaveného sortimentu květin, darkových předmětů, domácí české čokolády a kvalitních sypaných čajů.

Zajišťujeme i rozvoz a donášku květin

I v této pobočce našeho květinářství Mirka, stejně jako v ostatních, si můžete objednat rozvoz, donášku květin na místo určení. Tuto službu zajišťujeme převážně po Třebíči a okolí, běžně po Vysočině, ale na požádání zákazníka i mimo tento region. Rozvoz a donášku květin si můžete objednat i telefonicky na čísle +420 739 570 610  nebo v pracovní dobu na kterémkoliv z telefoních čísel všech poboček našeho květinářství Mirka po Třebíči.

Bližší informace o této službě najdete na tomto webu na stránce „Rozvoz květin“

Těšíme se na vaši návštevu v kterékoliv pobočce našeho květinářství v Třebíči

Kolektiv Květinářství Mirka Třebíč

Prodej a rozvoz květin, Květinářství Mirka, Jihlavská brána Třebíč Prodej a rozvoz květin, Květinářství Mirka, Jihlavská brána Třebíč Prodej a rozvoz květin, Květinářství Mirka, Jihlavská brána Třebíč