Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Přijďte si nakoupit květiny „ na dušičky“ do našich květinářství v Třebíči.

Přijďte si nakoupit květiny „ na dušičky“ do našich květinářství v Třebíči.Datum konání:
26.10.2020

Květiny,kytice, smuteční vazby, Květinářství Mirka Třebíč Všechna naše květinářství jsou i v době vládních opatření otevřena s běžnou pracovní dobou. Nakupte si u nás kytice, věnce a smuteční vazbu na hroby. „Dušičky“ se blíží.

Ani v této složité době nezapomínáme na naše zesnulé a jsme připraveni nabídnout celkový servis týkající se dušičkových vazeb, věnců, hrnkových i řezaných chryzantém, hřbitovních svíček. 

Památka všech věrných zemřelých či vzpomínka na všechny věrné zesnulé, lidově řečeno - dušičky, v letošním roce připadá na pondělí 2.11.2020.

Smuteční vazby, kytice a vazby na hrob v našem květinářství  již nyní

Na oslavu dušiček jsme se i v letošním roce připravili s dostatečným předstihem a tak i v těchto dnech si již můžete v kterémkoliv našem květinářství v Třebíči vybrat a koupit vše čím chcete vyzdobit hroby / věnce, věnečky, smuteční vazby, květiny řezané i v květináčích, ale i svíčky/. 

Která naše květinářství budou mít otevřeno ve středu 28.10.?

Pokud by jste se rozhodly využít k dušičkovému nákupu středu 28.10. /státní svátek/ tak v tom případě musíte přijet pouze do našeho květinářství na ulici Zámecká a to  v době od  09.00 – 12.00 hodin. Ostatní naše květinářství budou v tento den zavřená.

Rozvoz květin bude fungovat

Přijďte si nakoupit dušičkovou výzdobu do některého z našich květinářství v Třebíči.   

Květiny,kytice, smuteční vazby, Květinářství Mirka Třebíč Květiny,kytice, smuteční vazby, Květinářství Mirka Třebíč Květiny,kytice, smuteční vazby, Květinářství Mirka Třebíč