Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Rozvoz květin po Třebíči a Vysočině

Rozvoz květin po Třebíči a VysočiněJiž řadu let pro naše zákazníky zajišťujeme oblíbenou službu rozvoz květin po Třebíči a okolí. Již mnoho stálých i nových zákazníků tuto naši službu využil.

Zajišťujeme rozvoz květin po Třebíči a okolí

Pokud potřebujete doručit květinu nebo drobný dárek z naší nabídky / kvalitní domácí čokolády a pralinky nebo sypané čaje/ na místo v Třebíči a nebo v jejím okolí, stačí nám zavolat a upřesnit vaši objednávku s tím kam v Třebíči a jakou květinu nebo kytici chcete doručit a v kolik hodin.O ostatní se už postaráme.

Rozvoz květin po Třebíči a okolí zajišťujeme našim firemním automobilem v pracovní dny / pondělí-pátek/ v době od 08.00 do 20.00 hodin a v sobotu v době od 09.00 do 18.00 hodin. Rozvážíme jak hrnkové tak i řezané květiny.

Rozvoz květin po Třebíči a okolí – objednávky

Objednávky na rozvoz květin po Třebíči a okolí přijímáme osobně na kterémkoliv z našich květinářství v Třebíči jak osobně tak i telefonicky.

Využijte tuto naši skvělou službu a obdarujte květinou / překvapte / své blízké i když nemůžete přijít osobně. Dovezeme ji i s přáním za vás.

Rozvoz květin Třebíč – cena

Cena rozvozu květin po Třebíči se odvíjí od ceny doručované květiny nebo kytice. Pokud si objednáte dovoz květin po Třebíči a cena kytice je 550,-Kč a více je rozvoz ZDARMA. Pokud je cena kytice menší než 550,-Kč nebo chcete kytici doručit mimo Třebíč je cena dohodnuta smluvně při objednání rozvozu květin podle vzdálenosti kam máme květiny doručit.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů