Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Smuteční a dušičkové vazby z našeho Květinářství Mirka v Třebíči

Smuteční a dušičkové vazby z našeho Květinářství Mirka v TřebíčiSmuteční, dušičková vazba, Květinářství Mirka Třebíč   Přijďte si vybrat do jedné z 4 poboček našeho květinářství v Třebíči smuteční a dušičkové vazby nebo hrnkové květiny na hrob.

Smuteční a dušičkové vazby z našeho Květinářství Mirka v Třebíči

Ve všech našich květinářstvích v Třebíči si můžete vybrat ze široké škály smutečních a dušičkových vazeb a z velké nabídky podzimních hrnkových květin, vhodných jak do zahrady tak i na hrob.

Rozvoz květin po Třebíči a okolí

Vazby a hrnkové květiny si u nás můžete také objednat telefonicky a my vám je doručíme našim automobilem v určenou dobu na určenou adresu. Rozvoz květin a jejich doručování provádíme celoročně, běžně po Třebíči a okolí. V případě speciálního požadavku dovezeme květiny i mimo Třebíč / okres Třebíč /.

Přijďte si vybrat smuteční a dušičkové vazby a hrnkové květiny do našeho Květinářství Mirka v Třebíči.

Smuteční, dušičková vazba, Květinářství Mirka Třebíč   Smuteční, dušičková vazba, Květinářství Mirka Třebíč  Smuteční, dušičková vazba, Květinářství Mirka Třebíč

Smuteční, dušičková vazba, Květinářství Mirka Třebíč  Smuteční, dušičková vazba, Květinářství Mirka Třebíč Smuteční, dušičková vazba, Květinářství Mirka Třebíč