Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Adventní výzdoba z našeho květinářství v Třebíči

Adventní výzdoba z našeho květinářství v TřebíčiDatum konání:
23.11.2021

Už tento týden zapálíme první svíčku na adventním věnci nebo svícnu. Přijďte si je vybrat do některého z našich květinářství v Třebíči.

Vyberte si adventní výzdobu v našich květinářstvích v Třebíči

Jako každý rok jsme si pro vás připravili bohatou nabídku adventních věnců, svícnů a dalších druhů adventní výzdoby. Můžete si je vybrat a nakoupit ve všech třech našich květinářstvích v Třebíči. I v letošním roce bude z čeho vybírat. Máme nesčetný výběr barev, tvarů a provedení adventních svícnů, věnců a slavnostní květinové výzdoby.
Tento týden si všichni rozsvítíme první adventní svíčku, pokud ještě nemáte adventní věnec nebo svícen doma v našich květinářstvích v Třebíči si určitě vyberete. S výběrem Vám rády a ochotně pomohou naše floristky a prodavačky v kterémkoliv z našich tří květinářství v Třebíči.

Kam si v Třebíči přijít pro adventní  věnce, svícny a výzdobu?

Naše květinářství najdete v Třebíči na ulici Zámecká, na poliklinice Vltavínská a v Supermarketu BILLA na ulici M.Majerová. Pracovní doby všech tří našich květinářství v Třebíči najdete na stránce Květinářství –provozovny.

Přijďte si vybrat adventní výzdobu nebo si ji objednejte a my vám ji doručíme až k vám domů. Zajišťujeme rozvoz květin a květinových vazeb po Třebíči a okolí, po Vysočině. Rozvoz květin a květinové výzdoby si můžete objednat telefonicky nebo osobně v kterémkoliv našem květinářství v Třebíči.