Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Podzimní hrnkové květiny, vazby a dekorace

Podzimní hrnkové květiny, vazby a dekoraceDatum konání:
22.10.2021

I pro letošní podzim jsme pro vás připravili v našich květinářstvích širokou nabídku hrnkových květin, podzimních suchých vazeb a dekorací z nejrůznějších materiálů. Přijďte si vybrat.

Podzimní hrnkové květiny, vazby a dekorace

Podzim patří k těm barevnějším obdobím roku kdy celá příroda září celou paletou barev.I my v našem květinářství jsme pro vás připravili širokou škálu barev, provedení a velikosti podzimních hrnkových květin a rostlin. K tomu si můžete vybrat jako doplnění interiéru i exteriéru z široké nabídky suchých vazeb a dekorací s podzimní a halloweenskou tématikou. Jsou to například různé věnečky, věnce, proutěné a pletené košíky a obaly na květináče, různé umělé i živé dýně a halloweenské ozdoby a další dekorace. Stačí si jen vybrat.

Podzimní a halloweenské vazby a dekorace v našich květinářstvích

Sortiment podzimních řezaných květin, vazeb a halloweenských dekorací si můžete prohlédnout a vybrat nejenom v našem největším květinářství v Třebíči na ulici Zámecká, ale i v našich dvou dalších květinářstvích v Bille nebo na poliklinice Vltavínská.

Rozvoz květin, vazeb

Vybrané zboží a květiny vám doručíme na určenou adresu.Zajišťujeme rozvoz a donášku květin po celé Třebíči, jejím okolí a v kraji Vysočina.

Podzimní a dušičkové květiny a vázby, Květinářství Mirka Třebíč 3.jpgPodzimní hrnkové květiny, vazby a halloweenské dekorace Podzimní a dušičkové květiny a vázby, Květinářství Mirka Třebíč 5.jpg Podzimní a dušičkové květiny a vázby, Květinářství Mirka Třebíč 10.jpgPodzimní hrnkové květiny, vazby a halloweenské dekorace