Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Naši vážení zákazníci v případě, že chcete dostávat aktuality z našeho květinářství Mirka přímo do emailu stačí se přihlásit k odběru aktualit na pravé straně nad tímto textem. Přijde vám potvrzovací email a po jeho potvrzení vám již neunikne žádná naše novinka. Odběr aktualit můžete zrušit kdykoliv v kterémkoliv emailu který od nás přijde.

Štítky:Nezapomeňte na Den matek kyticí a dárkem

Datum konání: 6. 5. 2024

Kytice uvázaná z řezaných květin, Den matek, Květinářství Mirka Třebíč

Druhou květnovou neděli slavíme všichni Den maminek, letos termín vyšel na 12. května, kytice jako poděkování je to nejmenší co můžeme našim maminkám dát za jejich celoživotní lásku a starost.

Více

Publikováno 6. 5. 2024 9:21

Jakou květinu darovat na MDŽ

Datum konání: 6. 3. 2024

Řezané květiny k MDŽ z Květinářství Mirka v Třebíči

Za okny nás svými paprsky a deštíky vítá jaro. V pátek 8.března slavíme celosvětový svátek všech slečen, žen, dam, jednoduše slavíme Mezinárodní den žen, u nás také známý pod zkratkou MDŽ.

Více

Publikováno 6. 3. 2024 7:07

Nejen řezané květiny na Den svatého Valentýna

Datum konání: 9. 2. 2024

Vanentýnská kytice červených růží

Den plný lásky a romantiky a my Vám v našem květinářství Mirka v Třebíči nabídneme tradičně široký výběr květin a dárků pro vaše milé. Letos jsme se rozhodli nabídnout nejen klasické řezané květiny, flowerboxy a vypichované srdce nejen z růží, výběr hrnkových rostlin s Valentýnskou přízdobou. Srdíčka a pralinky od Čokoládovny Janek a mimo jiné i výborná vína jako stvořená k romantickému večeři ve dvou.

Více

Publikováno 9. 2. 2024 6:16